Jasełka w kościele pw. NSPJ Tomaszowie Lubelskim

13 stycznia 2019 r. nasi uczniowie przedstawili jasełka w kościele pw. NSPJ Tomaszowie Lubelskim

Jasełka w kościele pw. NSPJ Tomaszowie Lubelskim

27 finał WOŚP

Gramy dla dzieci małych i bez focha  !

13 2019 stycznia odbył się 27 finał WOSP.

Z naszej szkoły 12 wolontariuszy zbieralo pieniążki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

WOŚP2019

Wyniki i przyznane nagrody w konkursach z okazji " Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania"

Wyniki i przyznane nagrody w konkursach z okazji " Europejskiego Dnia  Zdrowego Jedzenia i Gotowania".

15 stycznia 2019 r. odbyła się w naszej szkole trzecia edycja” Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania". Poniżej prezentujemy wyniki testu wiedzy i konkursu kulinarnego oraz przyznane nagrody.

1. Najlepszą wiedzą w teście o zdrowym żywieniu, wykazały się

Natalia Mikuła z kl. II b – w nagrodę karnet open do studia Lara Fit

II miejsce

Monika Piwko kl. III a – w nagrodę karnet na obiady do stołówki Warsztat Smaku

Michał Ziober kl. II a – w nagrodę karnet na obiady do stołówki Warsztat Smaku

2. Wyniki konkursu kulinarnego

Paweł Pleskacz z kl. II b – w nagrodę karnet open do studia Lara Fit

II miejsce

Aleksandra Piłat z kl. II b – w nagrodę karnet na obiady do stołówki Warsztat Smaku

Wyróżnienia

Aleksandra Caryk , Ic - w nagrodę voucher do restauracji Z pieca i Gara dla 2 osób.

Patryk Kuśmierczak, IIb - w nagrodę voucher do restauracji Tabasco dla 2 osób.

Katarzyna Miazga, IId - w nagrodę voucher do restauracji Diavolo dla 2 osób.

Garbacz Aleksandra,IIc - w nagrodę voucher do restauracji Bella Vita dla 2 osób.

Adam Wełna, IIb - w nagrodę voucher do restauracji w hotelu Arkadia dla 2 osób.

Patrycja Soluch, IIc- w nagrodę voucher do restauracji Staropolska dla 2 osób.

Angelica Woś, Ib- w nagrodę wejściówka do kina w TDK dla 2 osób

Julia Słoboda, Ia- w nagrodę wejściówka do kina w TDK dla 2 osób

Monika Lewandowska Ic -w nagrodę wejściówka do kina w TDK dla 2 osób

Kasandra Jarczak, Gabriela Suchodolska,IIIb - w nagrodę voucher do restauracji w hotelu Antoni dla 2 osób.

Wszystkie osoby biorące udział w konkursie kulinarnym w ramach nagrody wezmą udział w warsztatach kulinarnych organizowanych przez restaurację Tabasco w Tomaszowie Lubelskim. Warsztaty odbędą się dnia 05.02.2019r. (wtorek) o godz. 9.00

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród!!!

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

Wspólne kolędowanie

Czas Bożego Narodzenia i Nowego Roku  to jeden z najpiękniejszych okresów  w roku. Na wspólne śpiewanie kolęd, pastorałek i innych świątecznych utworów uczniowie  z naszej szkoły zostali zaproszeni do  Miejskiej Biblioteki Publicznej. 8 stycznia 2019 roku wspólnie z innymi szkołami podtrzymywaliśmy tę polską tradycję.

Wspólne kolędowanie

Samorząd Uczniowski pomaga

Święta Bożego Narodzenia to czas pomagania innym, więc dnia 20.12.2018r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami udali się do Wożuczyna, gdzie mieszka samotny ojciec wychowujący czwórkę dzieci. Ich matka zmarła w wyniku ciężkiej choroby, dlatego uczniowie obdarowali tę rodzinę najpotrzebniejszymi rzeczami. Następnie udali się do Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia w Tyszowcach. Głównym celem tej wizyty było dostarczenie świątecznych paczek. Dzieci otrzymały zabawki, ubrania, niezbędne środki chemiczne oraz  żywność. Młodzież długo bawiła się i rozmawiała z dziećmi, dzięki temu mogliśmy ujrzeć uśmiechy na twarzach nie tylko najmłodszych, ale i podopiecznych tego ośrodka. Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali skromny poczęstunek. Wizytę uwieczniło mnóstwo wspólnych zdjęć.

Samorząd Szkolny pomaga - SOW Tyszowce

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>