Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753641
XXIII Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej na Jasną Górę

XXIII Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej na Jasną Górę

 

Uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w pielgrzymce na Jasną Górę, która odbyła się 25 października 2014 r. W Częstochowie zgromadziło się ok. 3,5 tyś. uczniów z 44 szkół. Wraz z młodzieżą przybyli wychowawcy, nauczyciele, duszpasterze i katecheci. O godzinie 15:00 w bazylice odbyła się Msza św., której przewodniczył bp diecezji Marian Rojek.

Biskup w homilii życzył maturzystom „odwagi, nie tylko na egzamin dojrzałości, ale na wszystkie egzaminy waszego życia. Dokonujcie dobrych wyborów, a na skrzyżowaniach waszych dróg roztropnie wybierajcie kierunek zawsze pod okiem kochającego was Bożego Syna i Jego zatroskanej Matki”. Wieczorem odbyła się Droga Krzyżowa po Wałach Jasnogórskich ze świecami, Nabożeństwo Różańcowe w Kaplicy Cudownego Obrazu i Apel Jasnogórski. 

fot:http://www.radiozamosc.pl/