Sukces szkoły na Etapie Okręgowym Konkursu Wiedzy o Mediach

Sukces szkoły na Etapie Okręgowym Konkursu Wiedzy o Mediach.

Diana Wawrzusiszyn zakwalifikowała się do Etapu Centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy O Mediach. Diana znalazła się w dziesiątce najlepszych z województwa lubelskiego i 21 marca będzie reprezentować szkołę podczas etapu centralnego konkursu na Uniwersytecie Warszawskim.

Podwójnie wyróżnioną została Aleksandra Adamczuk. Aleksandra znalazła się w szóstce wyróżnionych za artystyczne i merytoryczne walory pracy.

W konkursie reprezentowały szkołę także Justyna Dziura, Diana Kowalska oraz Sylwia Krawczyk. Uczennice otrzymały dyplomy uznania oraz drobne nagrody rzeczowe.

Dodatkową nagrodą dla uczennic naszej szkoły były warsztaty radiowe przeprowadzone w Radiu Lublin przez doświadczonych dziennikarzy radia.

Zawody okręgowe Konkursu Wiedzy o Mediach odbyły się 12 grudnia 2014 roku w auli im. kard. Stefana Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie.

fot. Asia Lukasiewicz Więcej zdjęć : Flickr.com