Paczka Marzeń

W listopadzie w naszej szkole członkowie szkolnego koła PCK wraz z opiekunami panią Agnieszką Bartecką i Joanną Dziubą  zbierali wśród uczniów fundusze na "Paczkę Marzeń" dla najuboższych dzieci. Uczniowie i nauczyciele wykazali się dużym zaangażowaniem i chętnie wrzucali pieniądze do puszki. Kilkukrotne zbiórki dały łącznie 400zł, które zostały przeznaczone na prezenty mikołajkowe dla dwójki dzieci. Anastazja i Kacper napisali listy, w których przekazali, co byłoby dla nich wymarzonym prezentem. Nie były to wygórowane rzeczy, dlatego kilku przedstawicieli szkolnego PCK za uzbierane pieniądze, kupiło wymarzone prezenty. 5 grudnia przedstawiciele wolontariatu poszli do Starostwa w Tomaszowie Lubelskim, gdzie miało odbyć się wręczenie prezentów. Radość dzieci była nie do opisania.