Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753731
Podsumowanie WOSP 2015
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W dniu 9 marca 2015 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Burmistrz Miasta Wojciech Żukowski spotkał się z organizatorami tomaszowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wolontariuszami kwestującymi w dniu 11 stycznia 2015 r. na rzecz 23 Finału WOŚP.
 
      Burmistrz złożył wyrazy uznania za tak aktywne włączanie się w zbiórkę.
 
      Szefowa sztabu 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Elżbieta Dziuba podziękowała za wsparcie organizacyjne Burmistrzowi Wojciechowi Żukowskiemu, Dyrektorowi Miejskiej Biblioteki Publicznej - Tomaszowi Zielińskiemu, Dyrektorom: Banku PKO S.A., szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz auczycielom - opiekunom grup wolontariackich w swoich szkołach.
 
      Następnie wraz z Burmistrzem i Dyrektorem Biblioteki wręczyła podziękowania i drobne upominki dla wszystkich wolontariuszy.