Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753796
IV Powiatowy Festiwal Piosenki Miłosnej

IV Powiatowy Festiwal Piosenki Miłosnej

  Dnia 14.02.2015 roku  o godz. 15:00 w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się IV Powiatowy Festiwal Piosenki Miłosnej, w którym uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne. Każdy uczestnik musiał wybrać dwie piosenki: polską i obcojezyczną o tematyce miłosnej. W konkursie wzięło udział 21 wokalistów, w tym jeden duet. Poziom był bardzo wysoki, ponieważ wszyscy zaprezentowali się znakomicie.  Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Szymański, Nikola Dudek i Amanda Lewkowicz . Jury pierwsze miejsce przyznało Kamilowi Szymańskiemu, który oprócz śpiewu zachwycił wszystkich  grą na gitarze .  Każdy z uczestników otrzymał dyplom i nagrodę pocieszenia w formie serduszek,a laureaci zasłużyli sobie na piękne statuetki  . Gratulujemy! Opiekun:Małgorzata Piwko