Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753675
Tytuł laureata na wojewódzkim etapie konkursu "Clickonmaniac"

 

 

 

III etap (wojewódzki)   konkursu języka angielskiego "Clickonmaniac" odbył się 24 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Nr 5 im. Sybiraków  w Zamościu. Do ostatniego etapu z naszej szkoły zakwalifikowała się Karolina Berdechowska z klasy II c. Na tym etapie uzyskała wynik 63 punktów na 77 możliwych uzyskując tym samym tytuł laureata. 
 
Dnia 11 czerwca 2015r. w Zespole Szkół Nr 5 w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC z udziałem Zastępcy Prezydenta Miasta Zamość – p. Andrzeja Zastąpiło oraz wielu dyrektorów szkół biorących udział w konkursie.
Konkurs organizowany cyklicznie od 2005 przez Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz wydawnictwa Express Publishing, które jest sponsorem nagród.
 
Opiekunem uczennicy był Szymon Szabat