Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753670
3 pierwsze miejsca w IV powiatowym finale konkursu recytatorskiego im. Tomasza Zamoyskiego

 

 

3 pierwsze miejsca w Powiatowym  konkursie  recytatorskim

6 października 2015 roku w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się IV powiatowy finał konkursu recytatorskiego im. Tomasza Zamoyskiego, zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną.
            W tegorocznym finale konkursu zmierzyło się 70. recytatorów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu tomaszowskiego.Uczestnik miał za zadanie  zaprezentować  jeden  utwór poetycki lub fragment prozy autorstwa poety lub pisarza związanego z Zamojszczyzną.   Po kilkugodzinnych przesłuchaniach uczestników ogłoszony został werdykt i wręczone, przez wicestarostę tomaszowskiego, nagrody najlepszym wykonawcom. Wśród nich znalazły się trzy uczennice naszej szkoły, zajmując kolejno miejsca na podium w kategorii wiekowej szkoły ponadgimnazjalne: Karolina Korniak (I miejsce)-opiekun Małgorzata Piwko, Magdalena Bojarska (II miejsce) oraz Katarzyna Komadowska (III miejsce)-opiekun Ewa Zielińska-Sprzęczka.
            Laureaci pierwszych miejsc konkursu wystąpili ponownie 7 października 2015 roku na uroczystej sesji Rady Miasta poświęconej 394 rocznicy nadania miastu Tomaszów prawa miejskiego.
Gratulujemy laureatkom z naszej szkoły i życzymy im dalszych sukcesów!

 

Konkurs recytatorski 2015

Galeria