Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753625
Mikołajki 2015

Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Mikołajki.  Z tej racji, że tegoroczne wypadały w niedzielę, my obchodziliśmy je 7 grudnia. Wszystko rozpoczęło się audycją, która wyjaśniała pochodzenie tego święta, tradycyje z nim związane zarówno kiedyś, jak i obecnie. Usłyszeliśmy też piosenki w wykonaniu naszych koleżanek z klas II - Klaudii Krawczyk i Magdy Obirek. Sprzedawane były przygotowane przez każdą klasę ciastka, z których dochód przeznaczony był na cele charytatywne. Dodatkowo, każdą klasę odwiedził najważniejszy w dniu dzisiejszym - Mikołaj wraz z asystą - śnieżynkami, diabełkami i obowiązkowo fotografem. Za zaśpiewanie piosenki czy też powiedzenie wierszyka, klasa mogła wylosować karteczkę zapewniającą jej dzień wolny od pytania czy kartkówki.  Z pewnością ten poniedziałek nie był dla uczniów katorgą, ale bardzo przyjemnym dniem.

Mikołajki 2015