Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753743
Sportowy grudzień w Ekonomiku

                W grudniu na hali sportowej naszej szkoły zostały zorganizowane zawody dla młodzieży szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych powiatu tomaszowskiego.

            Celem turniejów była popularyzacja gier sportowych wśród młodzieży powiatu tomaszowskiego oraz zacieśnienie współpracy między szkołami.

            W dniu 7 grudnia gimnazjaliści rywalizowali w halowej piłce nożnej. Udział wzięło           6 drużyn. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum Nr 2 z Tomaszowa Lubelskiego, drugie miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum z Lubyczy Królewskiej natomiast trzecie miejsce zdobyło Gimnazjum z Bełżca.

            10 grudnia odbył się turniej uczniów szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn. Grano systemem „każdy z każdym”. Zwyciężyli uczniowie ZS Nr 1 z Tomaszowa Lubelskiego, drugie miejsce zdobyli uczniowie naszej szkoły, a trzecie miejsce ZS Nr 4 z Tomaszowa Lubelskiego.

            Natomiast 17 grudnia szkoły ponadgimnazjalne zmierzyły się w halowej piłce nożnej. W turnieju brało udział 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Finalnie zawody wygrali chłopcy z naszej szkoły, drugie miejsce zdobył ZS Nr 4 z Tomaszowa Lubelskiego, trzecie miejsce zajął ZS Nr 1 z Tomaszowa Lubelskiego.

            Wszystkie zwycięskie drużyny otrzymały puchary,nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.              W przerwach między meczami zawody uświetniły występy grupy tanecznej uczennic naszej szkoły.

            Honorowy patronat imprez objął  Bank Zachodni WBK.

                           

Sportowy grudzień 2015