Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753764
VI Konkurs Języka Angielskiego -Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu

 

 

 

 

Etap szkolny konkursu  odbył się 3 lutego 2016 w naszej szkole. Do rywalizacji zgłosiło się 26 uczniów z naszej szkoły. Do finału zakwalifikowała się uczennica Karolina Berdechowska z klasy III C.

Konkurs dla młodych anglistów ze szkół ponadgimnazjalnych zorganizowała Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu. Finał odbył się 8 marca w auli Instytutu Przyrodniczo-Technicznego, wzięło w nim udział 68 osób, które okazały się najlepsze spośród blisko 700 uczestników pierwszego etapu. Na finalistów czekał godzinny test. Po sprawdzeniu testów nastąpiło wręczenie nagród laureatom oraz dyplomów wszystkim uczestnikom finału. Nagrody wręczali prorektor uczelni dr Kazimierz Chrzanowski oraz wykładowca na kierunku filologia angielska dr Monika Rajtak.

P_20160203_090423_1_p