Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753755
Dzień Sportu

 

 

 

Dnia 01.06.2016r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Samorząd uczniowski wraz z opiekunami oraz przy pomocy pań nauczycielek w-f zorganizował różne konkurencje sportowe, w których udział brali uczniowie klas pierwszych i drugich. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się o godzinie 11 na hali sportowej, gdzie za chwilę rozpoczęły się pierwsze rozgrywki piłki siatkowej chłopców i dziewcząt, w których uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych klas. W rezultacie zwycięzcami tych rozgrywek zostali uczniowie klas drugich, zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Następnymi konkurencjami były: bieg z jajkiem, w którym zwyciężyła klasa IIc, reprezentowana przez Mariusza Kiecaka, bieg ze związanymi nogami, gdzie zwyciężyła klasa IIa reprezentowana przez Marcina Zubiaka i Sebastania Hurkałę. Ostatnią konkurencją był mecz piłki nożnej, w którym uczestniczyli chłopcy klas drugich i trzecich. Ostatecznie pierwsze miejsce we wszystkich rozgrywkach zdobyła klasa IIa, drugie miejsce- IIc oraz trzecie miejsce klasa Id. Dużo ruchu, uśmiechu i integracja z innymi z pewnością pozytywnie wpłynęła na nastroje wszystkich uczniów, którzy podczas Dnia Sportu bawili się doskonale.  

DSCN7491