Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753639
Dzień Samorządności 2016

 

 

 

Drodzy Uczniowie

19.04.2016 w naszej szkole z okazji Dnia Samorządności to my- uczniowie przejęliśmy władzę. Aby uczcić to święto klasy I i II wraz z samorządem zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Również nasi nauczyciele zaangażowali się i wzięli udział w turnieju Familiada. W rywalizacji uczestniczyły dwie drużyny: nauczycieli pod przewodnictwem Pana Dyrektora Jana Malca oraz uczniów. Cały turniej składał się z 5 rund, zwyciężyła drużyna nauczycieli, wygrywając zdrowe warzywo - rzepę.

Klasy I i II wzięły udział w konkursie na najlepszą prezentację, a nagrodą dla zwycięzców był tydzień bez ocen niedostatecznych. Klasa IIa zaprezentowała kabaret, następnie przedstawicielka klasy IIb Magdalena Obirek zaśpiewała piosenkę „Na moście wiary”. Dziewczęta z klasy IIc zatańczyły układ do utworu Wiggle Wiggle, scenkę pod tytułem „Rada Pedagogiczna” zaprezentowała klasa IId. Reprezentanci klasy Ia zaprosili uczniów z innych klas, do rozwiązywania zagadek matematycznych. Następnie uczennice z Ib przedstawiły układ taneczny, a piosenkę „Miasto 44” zaśpiewała Martyna Ciupera z klasy Ic. Scenkę muzyczną dotyczącą szkoły zaprezentowała klasa Id. Jako ostatnia wystąpiła klasa Ie przedstawiając parodię bajki „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Konkurs talentów wygrała klasa Id, drugie miejsce zajęła klasa IId, a trzecie – IIb.

Na zakończenie naszej uroczystości pary z klas I i II zatańczyli wspólnie belgijkę.   

 

Dzień Samorządności 2016