Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753795
Uczniowie czytają przedszkolakom w języku angielskim – ciąg dalszy

Uczniowie czytają przedszkolakom w języku angielskim – ciąg dalszy


 

 

 

Po raz drugi uczennice naszej szkoły Diana Dejneka i Patrycja Pisarczyk z klasy IIb podjęły wyzwanie czytania książeczki anglojęzycznej w oryginale w Przedszkolu Samorządowym Nr 5 w Tomaszowie Lubelskim.

Dla dzieci było to niezapomniane wydarzenie, okazja do kontaktu z językiem angielskim obok obowiązkowych zajęć językowych. Dziewczęta zaś przekonały się, że była to świetna okazja ćwiczenia nie tylko wzorowej wymowy i intonacji, ale również umiejętności opowiadania w języku angielskim.

Umiejętności posługiwania się językiem obcym to przede wszystkim mówienie w danym języku w codziennych sytuacjach. Codzienne sytuacje zaś, to niejednokrotnie prosty, nieskomplikowany język skoncentrowany na komunikacie prostych treści, o czym uczennice miały okazję sobie przypomnieć.

Wszyscy, którzy w tym roku szkolnym brali udział w projekcie, wykazali się znakomitymi technikami przykucia i utrzymania uwagi słuchaczy, które są tak niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dobrej prezentacji.

Czekamy na kolejnych uczniów chętnych do spróbowania swoich sił w tym projekcie w przyszłym roku szkolnym.

Opiekun: mgr Ewelina Spodarek

Uczniowie czytają cd