Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753699
I miejsce w finale regionalnego turnieju wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza

Gratulujemy zwycięzcom!

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły- Diana Szlingiert z klasy II d oraz Kamil Lisecki i Jakub Denys z klasy IIa zajęli I miejsce w finale regionalnego turnieju wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza, który odbył się 24 października 2016 roku w Zamojskim Domu Kultury.

Cztery trzyosobowe drużyny złożone z uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatów zamojskiego i tomaszowskiego mogły wykazać się znajomością biografii, twórczości noblisty, refleksem i kreatywnością.

Nasza drużyna okazała się najlepsza. Gratulujemy!

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 16 listopada 2016 roku w Zamojskim Domu Kultury i połączone będzie z konferencją naukową Henryk Sienkiewicz-przesłania i konteksty w literaturze polskiej .

fot. http://www.kronikatygodnia.pl/