Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753708
Laureaci konkursu wiedzy o Henryku Sienkiewiczu

         Laureaci konkursu wiedzy o Henryku Sienkiewiczu

Uczniowie naszej szkoły już po raz drugi uczestniczyli  w konkursie czytelniczym zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego            w Lublinie. W tym roku  nosił on  tytuł „Kończ waść ! Wstydu oszczędź !” i oczywiście dotyczył wiedzy o Henryku Sienkiewiczu. Uroczyste podsumowanie Roku Sienkiewicza odbyło się  1 grudnia 2016 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lub.  Laureatami konkursu zostali: Magdalena Obirek i Katarzyna Kozyra z kl. III b oraz Zuzanna Okoń z kl. I d. (opiekun: Małgorzata Piwko) Dziewczyny otrzymały nagrody książkowe.                                                                                                       

 Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziały w kolejnej edycji.

Laureaci konkursu wiedzy o Henryku Sienkiewiczu