Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753692
Paczka marzeń 2016

7 grudnia odbył sie finał akcji charytatywnej "Paczka marzeń 2016 " organizowanej przez PCK w Tomaszowie Lubelskim i skierowanej do dzieci z najuboższych rodzin z powiatu tomaszowskiego. Młodzież z naszej szkołyopieką p. Agnieszki Barteckiej zbierała pieniądze, które zostały przeznaczone na zakup paczek mikołajkowych dla dwóch chłopców. Wręczenie paczek odbyło sie w tym roku w Agencji Rozwoju Roztocza, gdzie na dzieci czekał poczęstunek, wspólna zabawa no i oczywiście ich wymarzona paczka od Mikołaja. Uczennice z Samorządu Uczniowskiego a zarazem czonkinie szkolnego klubu PCK mogły osobiście wręczyć paczki dzieciom.Uśmiech na twarzach dzieci, ich radośc i szczęście były nie do opisania.  

Paczka marzeń 2016