Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753783
Podsumowanie regionalnego turnieju wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza.

16 listopada 2016 r. w Zamojskim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie regionalnego turnieju wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza.
Pierwsze miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie: Kamil Lisecki, Jakub Denys, Diana Szlingiert .
Uczniowie podczas finału turnieju wykazali się nie tyko dużą wiedzą o życiu i twórczości noblisty, ale także refleksem i kreatywnością w trakcie zadań: „kalambury – czyli jaki to tytuł”, a także „reklama Trylogii” oraz układanie puzzli z ilustracjami do dzieł Henryka Sienkiewicza.Finał odbył się w obecności zaproszonych gości i przedstawicieli lokalnych mediów: Kroniki Tygodnia, Katolickiego Radia Zamość i Telewizji Kablowej Zamość – Video Kadr.. Gratulujemy !

http://www.kronikatygodnia.pl/…/1136,zamosc-final-z-najleps…

Podsumowanie regionalnego turnieju wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza.