Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753773
Konkursy języka angielskiego
-18.11.2016r w naszej szkole odbył się I etap (szkolny) Wojewódzkiego  Konkursu języka angielskiego "Clickonmaniac", w którym wzięło udział 7 uczniów. Do etapu powiatowego zakwalifikował sie Gaczoł Beniamin z klasy 2a uzyskując 32 punkty.
 
30 listopada 2016 r. odbył się konkurs internetowy języka angielskiego "Best in English" zorganizowany przez Institute for Competencies Development w Pradze. Wzięło w nim udział  497 szkół z 19 krajów.   Z naszej szkoły spróbowało swoich sił 10 uczestników. Uczniowie poznali swoje wyniki natychmiast po zakonczeniu testu. Największą ilość punktów z naszej szkoły zdobył Jakub Ostaszewski. Na oficjalne wyniki najlepszych uczniów z całego świata musimy jeszcze poczekać.
 
14 listopada 2016 r. odbyła się także Olimpiada Języka Angielskiego, w której wzięło udział 5 uczniów naszej szkoły.
 

Konkursy języka angielskiego