Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753751
„LUBELSZCZYZNA – MOJA MAŁA OJCZYZNA” - wyróżnienie

31 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbyła się uroczysta gala podsumowująca IX EDYCJĘ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNO – REGIONALNEGO „LUBELSZCZYZNA – MOJA MAŁA OJCZYZNA” przebiegająca pod hasłem „GEOGRAFIA LUBELSKICH OPOWIEŚCI, LEGEND I BAŚNI”. Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem – Lubelskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Wojewody Lubelskiego.

    Z tematem bieżącej edycji zmierzyła się młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego prezentując zebrane informacje w formie wydania specjalnego gazetki szkolnej. Wyróżnienie dla zespołu z naszej szkoły zdobyły Karolina Harbuz i Justyna Biront. Gratulujemy.

 

galeria

 

IMG_20170611_214845