Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753690
Podwójny sukces naszych uczniów w konkursie z grafiki komputerowej

Podwójny sukces naszych uczniów w konkursie z grafiki komputerowej!

W XVI Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej „Fotograf 2017” w Zamościu brała udział młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatów: zamojskiego, hrubieszowskiego, biłgorajskiego, tomaszowskiego, chełmskiego i krasnostawskiego. Celem konkursu była popularyzacja grafiki komputerowej jako współczesnej dziedziny sztuki, wykorzystanie techniki komputerowej w twórczości plastycznej i fotograficznej, rozwijanie ich twórczości i umiejętności. Młodzież miała wykonać fotokalendarz szkolny. Z naszej szkoły laureatami zostało aż dwóch uczniów z klasy matematyczno-informatycznej:
I miejsce zajął Rafał Sioma,
II miejsce – Dawid Łoś. 
Gratulujemy

Konkurs z grafiki komputerowej 2017