Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753712
Stachuriada 2017

Już po raz dziewiąty odbył się Konkurs i Festiwal Poezji Śpiewanej STACHURIADA, którego głównym organizatorem jest nasza szkoła. Patronat honorowy nad konkursem objął Wojewoda Lubelski p. Przemysław Czarnek. Konkurs tym razem zgromadził 34 uczestników, którzy wystąpili w trzech kategoriach wiekowych: młodzież gimnazjalna, ponadgimnazjalna

i osoby dorosłe. 10 czerwca odbywały się przesłuchania konkursowe w TDK, a wyniki zostały ogłoszone na uroczystej gali

w niedzielę 11 czerwca. Nasi uczniowie już tradycyjnie zajęli wysokie lokaty- II miejsce przypadło Klaudii Krawczyk, a III zajęła Martyna Ciupera z zespołem. Wyróżnienia otrzymali: Paulina Budycz, Patrycja Koper i Agnieszka Szewczuk. Dzięki pozyskanym środkom od sponsorów osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymały cenne nagrody rzeczowe. Uroczystą galę uświetnił występ gwiazdy- Basi Stępniak – Wilk. Relację z konkursu zamieściły m.in. Telewizja Lublin, Katolickie Radio Zamość i lokalne media.

 

IX Stachuriada w Katolickim Radiu Zamość - link

Video relacja: