Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753705
Wyjazd na pokazy chemiczne na Wydziale Chemii UMCS w Lublinie

21 września klasy II b, I b i I a uczestniczyły w wycieczce szkolnej . Głównym celem wyjazdu były pokazy chemiczne na Wydziale Chemii UMCS w Lublinie. Uczniowie uczestniczyli w pokazach dotyczących chemii zarówno w życiu codziennym jak i tej bardziej naukowej. Nie zabrakło wybuchów oraz kolorowych dymiących zlewek. Uczniowie mogli zobaczyć, że chemia jest bardzo ciekawa i kolorowa. Następnym etapem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Aptekarstwa na starym mieście w Lublinie, gdzie można było poznać jak kiedy wyglądała apteka, leki oraz praca aptekarza. Wycieczkę zorganizowała pani Agnieszka Bartecka i pani Katarzyna Gondek.

Pokazy chemiczne na Wydziale Chemii UMCS w Lublinie