Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753787
Lubelski Salon Maturzystów 2017

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie po raz kolejny gościł Lubelski Salon Maturzystów Perspektywy. 19 września 2017 roku uczniów klas trzecich z naszej szkoły  przywitała na uczelni prorektor prof. Halina Buczkowska, która życzyła młodym ludziom dobrych wyborów edukacyjnych i zachęciła do studiowania na UP. Wstęgę uroczyście przecięli członkowie Komitetu Honorowego z dyrektorem OKE w Krakowie Lechem Gawryłowem oraz prorektorzy: UMCS prof. Alina Orłowska i Politechniki Lubelskiej prof. Paweł Droździel, a także reprezentanci maturzystów województwa lubelskiego.

W Lubelskim Salonie brały udział uczelnie z całej Polski: Wrocławia, Szczecina, Warszawy, Białegostoku, Łodzi, a także wystawcy zagraniczni. Od samego rana w Centrum Kongresowym UP maturzyści mieli okazję uczestniczyć w wykładach ekspertów OKE w Krakowie, porozmawiać z przedstawicielami uczelni  oraz zaopatrzyć się w  Informator dla Maturzystów 2018.

fot. http://www.salonmaturzystow.pl