Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753812
Sportowy sukces uczniów naszej szkoły - wicemistrzowie województwa

Sportowy sukces uczniów naszej szkoły - wicemistrzowie województwa.

  W dniu 18 października 2017r. w Puławach odbył się wojewódzki finał  w lidze lekkoatletycznej. W zawodach udział wzięło dziesięć najlepszych drużyn z województwa lubelskiego. Reprezentacja naszej szkoły spisała się świetnie zajmując miejsce drugie. Najlepsze wyniki w swoich konkurencjach uzyskali Aleksander Węgrzyn w pchnięciu kulą i Jakub Pyda w skoku w dal,  w biegu na 100m drugi czas uzyskał Michał Dudziński, a czwarty Jakub Witkowski. W skład drużyny wchodzili: Dudziński Michał,  Witkowski Jakub, Świątek Paweł, Krawczyk Karol, Śrótwa Karol, Towbin Michał, Olenkiewicz Szymon,  Żerucha Maciej, Krawczyk Piotr, Pyda Jakub, Wełna Adam, Palak Bartosz, Węgrzyn Aleksander, Korzeń Mateusz, Piatnoczka Jakub, Kołodziejski Michał. Gratulujemy sukcesu zawodnikom i opiekunowi pani Halinie Bojko!

IMG_4880