Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753725
Samorząd uczniowski w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia w Tyszowcach

Dnia 20.12.2017r. delegacja z naszej szkoły w składzie: Jakub Górnik, Kasandra Jarczak, Natalia Niemczuk, Gabriela Suchodolska, pod opieką Pani prof. Agnieszki Barteckiej oraz Pani prof. Magdaleny Zielińskiej odwiedziła Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia w Tyszowcach. Celem tej wizyty było przekazanie świątecznych paczek, które zostały przygotowane przez samorząd szkolny.
             Młodzież szkolna, aby uzyskać środki na zakup prezentów zorganizowała kiermasz ciast. Dzieci przebywające w placówce otrzymały paczki ze słodyczami a dla ośrodka przekazane zostały dary żywnościowe, chemiczne oraz ubrania.
             W nagrodę nasi reprezentanci otrzymali ogrom uśmiechów, które pojawiły się na twarzach podopiecznych ośrodka. My ze swojej strony dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy przyczynili się do zorganizowania akcji.

 

 

Samorząd uczniowski w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia w Tyszowcach