Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753713
Wyjazd do Parlamentu Europejskiego za trzecie miejsce w II Regionalnym Konkursie Wiedzy o Polskim Ruchu Ludowym
 Finał II Regionalnego Konkursu Wiedzy o Polskim Ruchu Ludowym odbył się w piątek, 2 marca 2018 r.w Zespole Szkół nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.Wzięło w nim udział troje  uczniów naszej szkoły : Natalia Niemczuk i Karol Piskor z klasy II d oraz Jan Wełna z Klasy III d. Do testu przystąpiło 30 uczniów z 12 szkół powiatu biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego. Na pytania przygotowane przez pracowników Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie najlepiej odpowiadali uczniowie I LO w Biłgoraju, Zespołu Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie i Zespołu Szkół nr 2. Sześciu najlepszych przystąpiło do finałowej rozgrywki w której zwyciężył Bartosz Płecha (I LO im. ONZ w Biłgoraju) a trzecie miejsce zajął Karol Piskor z klasy II d. Główną nagrodą dla trójki laureatów jest wyjazd do Parlamentu Europejskiego w Brukseli na zaproszenie posła do PE Krzysztofa Hetmana.

 

Fot. zs1