Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753694
Spotkanie ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku

15 marca 2018 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta, a dotyczyło motywu marzeń i snów w tekstach kultury. Wybrani uczniowie z koła teatralnego działającego w naszej szkole pod opieką Pani prof. Małgorzaty Piwko, przedstawili fragment Dziadów cz. III  A.Mickiewicza. Odegrali oni scenę ukazującą Sen Senatora: w rolę Nowosilcowa wcielił się Karol Piskor, a kreacje diabłów powierzono Jakubowi Górnikowi, Joannie Bondyrze i Gabrieli Mokrzyckiej. Na koniec występu Gabriela Mokrzycka zaprezentowała wiersz Wisławy Szymborskiej '' Pochwała snów". 

 

Spotkanie ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku