Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753709
Spotkanie z funkcjonariuszem Straży Granicznej

11 czerwca 2018 r.  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w  lekcjach wychowawczych pzeprowadzonych przez funkcjonariusza Straży Granicznej Panią porucznik Ewę Natynę. Tematyką lekcji było podniesie świadomości uczniów dotyczącej zjawiska handlu ludźmi oraz zagrożeń związanych  z podejmowaniem pracy za granicą. Grupą szczególnie narażaną na wykorzystywanie są ludzie młodzi, podejmujący decyzje emigracji zarobkowej lub pracy wakacyjnej za granicą Podczas spotkania uczniowie mogli dowiedzieć się na co należy zwracać uwagę aby  nie paść ofiarą tego negatywnego zjawiska, które występuje w krajach Europy Zachodniej, szczególnie w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. 

 

IMG_20180611_104057