Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753727
Lubelski Salon Maturzystów Perspektywy 2018

 

Maturzyści z naszej szkoły w dniach 26-27 września 2018 roku udali się do Lublina na Lubelski Salon Maturzystów Perspektywy 2018. 
 
W tym roku gospodarzem imprezy był – po raz pierwszy – Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.  Młodzież i nauczycieli przywitali na Salonie: prof. Iwona Niewiadomska, prorektor KUL, Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty i Lech Gawyłow – dyrektor OKE w Krakowie. Wszyscy życzyli maturzystom sukcesu na majowym egzaminie i w rekrutacji na uczelnie. Obecni byli także reprezentanci lubelskich uczelni akademickich. 
 
Prezentacje OKE w Krakowie i uczelni odbyły się przy pełnej frekwencji. Uwagę zwracały też oryginalne stoiska m.in. UMCS, gdzie można było pozować do zdjęć z ogromnym orłem w czapce studenckiej.  W programie był również m.in. wykład Dariusza Kulmy „Jak zdać maturę z matematyki?”

Lubelski Salon Maturzystów 2018