Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753665
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Miło nam poinformować, że Monika Piwko z klasy III a znalazła się w gronie  najlepszych uczniów województwa lubelskiego, którzy otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się w dniu 10 grudnia 2018 r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniowi szkoły, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

Serdecznie gratulujemy Monice, życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym i dostania się na wymarzoną uczelnię. 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów