Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753801
Samorząd Uczniowski pomaga

Święta Bożego Narodzenia to czas pomagania innym, więc dnia 20.12.2018r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami udali się do Wożuczyna, gdzie mieszka samotny ojciec wychowujący czwórkę dzieci. Ich matka zmarła w wyniku ciężkiej choroby, dlatego uczniowie obdarowali tę rodzinę najpotrzebniejszymi rzeczami. Następnie udali się do Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia w Tyszowcach. Głównym celem tej wizyty było dostarczenie świątecznych paczek. Dzieci otrzymały zabawki, ubrania, niezbędne środki chemiczne oraz  żywność. Młodzież długo bawiła się i rozmawiała z dziećmi, dzięki temu mogliśmy ujrzeć uśmiechy na twarzach nie tylko najmłodszych, ale i podopiecznych tego ośrodka. Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali skromny poczęstunek. Wizytę uwieczniło mnóstwo wspólnych zdjęć.

Samorząd Szkolny pomaga - SOW Tyszowce