Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753624
Podsumowanie Wojewódzkiego Współzawodnictwa Szkół 2017/2018 Licealiada
Podsumowanie Wojewódzkiego Współzawodnictwa Szkół 2017/2018 Licealiada

 

 

           

25 stycznia 2019 roku w Biłgoraju w Zespole Szkół Budowlanych odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego wszystkich szkół z województwa lubelskiego. Szkoły będące w pierwszej dziesiątce współzawodnictwa  otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy.

 

 

Sportowcy naszej szkoły w roku szkolnym 2017/2018 we współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego zajęli VI miejsce na sklasyfikowane 122 szkoły. Sukcesem naszych uczniów jest miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół oraz najwyższe miejsce ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu tomaszowskiego. Gratulujemy!