Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753790

,,Czytanie jest pasją. Bohaterowie moich ulubionych lektur”- II miejsce Katarzyny Zubiak w konkursie fotograficznym

Każdy z nas ma lub miał  ulubionego bohatera filmowego czy literackiego. Szczególnie pamiętamy postaci bajkowe, te zapamiętane z dzieciństwa lub bohaterów, których postawy pozytywne lub negatywne miały wpływ na nasze postrzeganie świata.

W  Zespole Szkół nr 1 w Tomaszowie Lubelskim został zorganizowany i przeprowadzony VI powiatowy konkurs fotograficzny pod hasłem „Czytanie jest pasją. Bohaterowie moich ulubionych lektur”, w którym wzięła udział uczennica naszej szkoły. Kasia Zubiak z klasy I a  zdobyła II miejsce za scenę balkonową z „Romea i Julii”  i postacie Aliny i Balladyny (wyróżnienie za ciekawe ujęcie postaci i piękne plenery).

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach.

,,Czytanie jest pasją. Bohaterowie moich ulubionych lektur”- II miejsce Katarzyny Zubiak w konkursie fotograficznym