Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 753659
Warsztaty dziennikarskie "Zrozumieć media"

Warsztaty dziennikarskie "Zrozumieć media"

 

20 września 2019 r. uczniowie klas pierwszych  wzieli udział w  warsztatach dziennikarskich pn.”Zrozumieć media” , które zostały zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie lubelskim przy pomocy ks. Krzysztofa Giery z parafii ZNMP.  Prelegenci przedsięwzięcia to przedstawiciele Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej z Torunia na czele z Ojcem Redemptorystą Grzegorzem Wosiem. Głównymi tematami warsztatów były: “Język obrazu” czyli podstawy przekazu telewizyjnego, “Światło i cień”, “Świat dźwięku” czyli dziennikarstwo radiowe oraz “Słowo w druku” - dziennikarstwo prasowe.

Dim lights Embed Embed this video on your site

Warsztaty dziennikarskie