Zespół Szkół Nr 2

Znajdujesz się na oficjalnej stronie Zespołu Szkół Nr2 w Tomaszowie Lubelskim - www.zs2sikorski.pl

Nasza szkoła istnieje od lat 60-tych XX wieku, posiada bogatą tradycję. Oferuje ciekawe przyszłościowe kierunki nauczania. Szkoła posiada wysoko wykwalifikowane grono pedagogiczne, zapewnia wysoki poziom nauczania, ma wiele osiągnięć, uczniowie naszej szkoły uczestniczą w wielu konkursach i olimpiadach.

Dim lights Embed Embed this video on your site

Komunikat Dyrektora Szkoły

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im. Gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim informuje, że w dniu 16.04.2019 r. (wtorek) strajk nauczycieli zostaje zawieszony. Lekcje będą odbywać sie zgodnie z planem.

Dyrektor Szkoły Waldemar Typek

Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Państwo,

W związku z planowaną akcją strajkową nauczycieli od dnia 08. 04. 2019 r. informuję, że mogą wystąpić trudności w realizacji zajęć dydaktycznych. Każdy uczeń, który w tym czasie przyjdzie do szkoły będzie miał zapewnioną opiekę.

Proszę na bieżąco śledzić komunikaty w mediach.

Dyrektor Szkoły Waldemar Typek

Ogłoszenia:

Uchwała nr V/42/2019
Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim z dnia 20 marca 2019 roku
w sprawie likwidacji Liceum Profilowanego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Nr 2 im. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim

AKTUALNOŚCI:

VII Stachuriada